Przyłącz się


Drogie Koleżanki i Koledzy


Z przyjemnością informujemy Was oficjalnie, że od 6 czerwca 2006 roku istnieje Związek Zawodowy Pracowników Provident Polska S.A. O potrzebie istnienia takiej organizacji nikogo nie trzeba przekonywać. Wielu z nas od dawna o tym myślało, gdyż nasz Pracodawca nie gwarantował nam żadnej ochrony. Powołanie zaś Forum Pracownika według wielu z nas było tylko próbą odwrócenia naszej uwagi i stworzenia pozornej organizacji wewnątrz Spółki, która i tak była i jest kierowana przez kierownictwo Firmy. Dlatego nie czekając na dalsze działania postanowiliśmy stworzyć własną organizację, której głównym celem jest obrona nas – pracowników oraz podejmowanie wszelkich możliwych działań w celu poprawy warunków pracy.

Jesteśmy młodym Związkiem, bez doświadczenia. Mimo to uważamy, że mamy naprawdę duże szanse, by zrobić coś dla każdego nas. Nie zamierzamy wchodzić w żadne niekorzystne dla pracowników kompromisy. Nie zamierzamy też działać w ukryciu.

Chcemy działać w imieniu każdego Członka Związku. Pragniemy, byś także Ty przyłączyła / przyłączył się do nas, dlatego też załączamy Deklarację Członkowską. Oczywiście nie musicie wypełniać jej od razu – przemyślcie swoją decyzję, biorąc pod uwagę to, że od chwili jej wypełnienia możecie znaleźć się pod opieką Związku, który także dzięki Tobie ma szansę stać się silnym i twardym partnerem dla Provident Polska.

ZARZĄD Związku Zawodowego Pracowników Provident Polska S.A. – rok 2007

Koszalin dnia 6 czerwca 2006


Jeżeli jesteś zainteresowany wstąpieniem do naszego Związku to pamiętaj, że o tym fakcie twój PRACODAWCA SIĘ NIE DOWIE! Po podjęciu decyzji kliknij przycisk powyżej i:

- zapoznaj się ze Statutem .: pobierz

- wypełnij deklarację członkowską .: pobierz 


Wypełnioną deklarację wyślij na adres:  

Związek Zawodowy Pracowników Provident Polska S.A.

ul. Korony Północnej 17 71-781 Szczecin

Rezygnacja z członkostwa .: pobierz ***

Składki (30 zł kwartalnie) prosimy wpłacać na konto: ING Bank Śląski 09 1050 1559 1000 0023 2845 9579